Wyniki 19. Festiwalu Pieśni Sakralnej:


Kategoria 1: Soliści w wieku do lat 7

wyróżnienie - Maria Marciniak
wyróżnienie - Antoni Goljanek


Kategoria 2: Soliści w wieku 8-11 lat

1. miejsce - Lena Krzemińska

2. miejsce - Olga Skrzypczak

3. miejsce - Karolina Śmigowska

wyróżnienie - Nikola Przepiórzyńska
wyróżnienie - Zuzanna Rudnicka
wyróżnienie - Olga Franckowska


Kategoria 3: Zespoły Młodsze

1. miejsce - Zespół "Strumyczek"

2. miejsce - Zerzeńska Schola Dziecięca

3. miejsce - Schola "Deo Gratias"

wyróżnienie - Ciechlińskie Aniołki
wyróżnienie - De Filiis Dei
wyróżnienie - Rozśpiewane Florianki


Kategoria 4: Soliści w wieku 12-15 lat

1. miejsce - Julia Sankowska

2. miejsce - Amelia Szymańska

3. miejsce - Natalia Jakubowska

wyróżnienie - Ewelina Zawadzka

 
Kategoria 5: Soliści w wieku od 16 lat wzwyż

1. miejsce - Yana Faustyna Bazhychka

2. miejsce - Agnieszka Parol

3. miejsce - Anna Felska

wyróżnienie - Aleksandra Lipka
wyróżnienie - Joanna Świrska
wyróżnienie - Paulina Śliwińska


Kategoria 6: Zespoły Starsze

1. miejsce - Złoty Akord

2. miejsce - Solo Dios Basta

wyróżnienie - Grupa Wokalna Modulacja
wyróżnienie - Schola Adonai
wyróżnienie - Schola z parafii św. Jadwigi w Odrzywole

 
Kategoria 7: Chóry

1. miejsce ex aequo - Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores i Chór "Effatha"

3. miejsce - Chór Kameralny LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie

wyróżnienie - Chór Bazyliki Mniejszej w Węgrowie

 

GRAND PRIX 19. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu - Złota Harfa - Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores

 

 

Wyniki 18. Festiwalu Pieśni Sakralnej:

 

Kategoria 1: Soliści z przedszkoli i klas '0'

1. miejsce - Olga Skrzypczak

2. miejsce - Kalina Reszka

3. miejsce - Sara Gretka

wyróżnienie - Alan Gaik
wyróżnienie - Lena Krzemińska
wyróżnienie - Maciek Kulig
wyróżnienie - Natalia Skiba i Mikołaj Chichocki
wyróżnienie - Franciszek Stasiak
wyróżnienie - Michał Stępniewski


Kategoria 2: Soliści z klas 1-3

1. miejsce - Natalia Kurzac

2. miejsce - Marcelina Stasiak

3. miejsce - Amelia Pastuszka

wyróżnienie - Kacper Kołacz
wyróżnienie - Zuzanna Rudnicka


Kategoria 3: Soliści z klas 4-6

1. miejsce - Marysia Stasiak

2. miejsce - Partycja Grzonkowska

3. miejsce - Karolina Zgórzak

wyróżnienie - Julia Grzeszczyk


Kategoria 4: Zespoły młodsze

1. miejsce - Strumyczek

2. miejsce - De Filiis Dei

3. miejsce - Iskierki św. Mikołaja

wyróżnienie - Schola Najświętszego Serca
wyróżnienie - Tebajda

 
Kategoria 5: Soliści gimnazjum

1. miejsce - Gabriela Kurzac

2. miejsce - Michał Kamiński

3. miejsce - Julita Zawodnik

wyróżnienie - Zuzia Goljanek

wyróżnienie - Kinga Krutul


Kategoria 6: Soliści starsi

1. miejsce - Lidia Dytrych

2. miejsce - Paulina Śliwińska

3. miejsce - Marta Galińska

wyróżnienie - Joanna Świrska
wyróżnienie - Agnieszka Parol
wyróżnienie - Olga Lipińska


Kategoria 7: Zespoły starsze

1. miejsce - Złoty Akord

3. miejsce ex aequo Schola Vox Dei oraz Schola Adonai

 
Kategoria 8: Chóry

1. miejsce - Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores

2. miejsce - Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

3. miejsce - Zalesiańskie Towarzystwo Śpiewacze

wyróżnienie - Chór Cantabile z Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

 

GRAND PRIX 18. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu - Złota Harfa - Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores

 

 

 

Wyniki 17. Festiwalu Pieśni Sakralnej:


Kategoria 1: Soliści z przedszkoli i klas '0'

Klara Hamera - wyróżnienie
Kalina Reszka - wyróżnienie
Emilia Słabuszewska - wyróżnienie
Maksymilian Goljanek - wyróżnienie
Weronika Samborska - wyróżnienie


Kategoria 2: Soliści z klas 1-3

1. miejsce - Natalia Kurzac

2. miejsce - Zuzanna Rudnicka

3. miejsce - Sara Goljanek

wyróżnienie - Gabrysia Prus


Kategoria 3: Soliści z klas 4-6

1. miejsce - Marysia Stasiak

2. miejsce - Partycja Grzonkowska

3. miejsce - Aleksandra Michalak


Kategoria 4: Zespoły młodsze

1. miejsce - Schola "Dobra Ziemia"

2. miejsce - De Filiis Dei

3. miejsce - "Strumyczek"

wyróżnienie - "Iskierki"

 
Kategoria 5: Soliści gimnazjum

1. miejsce - Zuzanna Seredyn

2. miejsce - Gabriela Kurzac

3. miejsce + wyróżnienie specjalne - Joanna Świrska

wyróżnienie - Irena Domaradzka
wyróżnienie - Julia Goljanek
wyróżnienie - Natalia Rudnicka


Kategoria 6: Soliści starsi

1. miejsce - Olga Nawara

2. miejsce - Olga Lipińska

3. miejsce - Iwona Janus

wyróżnienie - Agnieszka Parol
wyróżnienie - Paulina Śliwińska
wyróżnienie - Monika Szymańska


Kategoria 7: Zespoły starsze

1. miejsce - zespół_bez_nazwy

2. miejsce - Vox Dei

3. miejsce - Złoty Akord

wyróżnienie - Jest Bosco!

 
Kategoria 8: Chóry

1. miejsce - Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

2. miejsce - Chór Tibi Domine

3. miejsce - Chór Cantabile z Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

wyróżnienie - Cantus Laudabilis

 

GRAND PRIX 17. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu - Złota Harfa - Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

 

 

 

Wyniki 16. Festiwalu Pieśni Sakralnej:

Kategoria przedszkola:

wyróżnienie - Zuzanna Rudnicka

wyróżnienie - Maksymilian Goljanek

wyróżnienie - Zespół "Śpiewający Maluch"

 

Kategoria klas 1-3:

1. miejsce - Natalia Kurzac

2. miejsce - Aleksandra Michalak

3. miejsce - Julia Grzeszczyk

wyróżnienie - Marta Schab

wyróżnienie - Sara Goljanek

wyróżnienie - Ewa Godlewska

 

Kategoria klas 4-6:

1. miejsce - Gabriela Kurzac

2. miejsce - Marysia Stasiak

3. miejsce - Hanna Domachowska

wyróżnienie - Zuzanna Bomze

wyróżnienie - Julia Nowak

wyróżnienie - Katarzyna Jakubiak

 

Kategoria schole młodsze:

1. miejsce - Schola Młodsza w parafii św. Mikołaja w Tarczynie

2. miejsce - Dzieci Zachodzącego Słońca

3. miejsce – Scholalala

wyróżnienie – Schola dziecięca Parafii św. Mikołaja w Grójcu

 

Kategoria soliści gimnazjum:

1. miejsce - Katarzyna Szpinda

2. miejsce - Paulina Śliwińska

3. miejsce ex aequo - Joanna Świrska i Wiktor Zaprzalski

wyróżnienie - Julia Goljanek

wyróżnienie - Martyna Czachurska

 

Kategoria soliści starsi:

1. miejsce - nie przyznano

2. miejsce - Aleksandra Szpinda

3. miejsce - Malwina Balcerak

wyróżnienie - Olga Nawara

wyróżnienie - Lidia Dytrych

wyróżnienie - Olga Lipińska

nagroda dodatkowa - Joanna Przyborowska

 

Kategoria schole starsze:

1. miejsce - Fletnia Pana

2. miejsce - Zespół Wokalny Anima

3. miejsce - Schola To My

wyróżnienie + nagroda dodatkowa - Schola Akademicka parafii św. Jakuba w Warszawie

wyróżnienie - Filoi

wyróżnienie - New Name

 

Kategoria chóry:

Złota Harfa - GRAND PRIX 16. Festiwalu Pieśni Sakralnej - Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

 

 

Wyniki 15. Festiwalu Pieśni Sakralnej

 

Przedszkola i klasy '0':

I miejsce - Ewa Godlewska

II miejsce - Gabriela Prus

III miejsce - Marta Schab

 

wyróżnienie:

Amelia Leśniewska,
Matylda Wójcik,
Zuzanna Krajewska,
Lidia Chyziak,
Maksymilian Goljanek,
Ola Ocieczek,
Ola Flonc,
Matylda Siwińska i Jan Burzyk,
Anna Swęd,
Tosia Więch,
Łucja Durka,
Nela Ponikiewska,
Natalia Kurzac

 

Klasy 1-3:

I miejsce - Karolina Stępień

II miejsce - Aleksandra Matyjas

III miejsce - Wojciech Bajor

wyróżnienie - Sara Goljanek

 

Klasy 4-6:

I miejsce - Gabriela Kurzac

II miejsce - Zuzanna Bomze

III miejsce - Michał Kamiński

wyróżnienie - Zuzanna Goljanek, Wiktor Zaprzalski, Hanna Domachowska

 

Soliści gimnazjum:

I miejsce - Lidia Dytrych

II miejsce - Monika Szymańska

III miejsce - Joanna Świrska

wyróżnienie - Ewelina Ceglarska, Daria Śliwińska

 

Soliści starsi:

I miejsce - Iwona Janus

II miejsce - Agnieszka Hanys

III miejsce - Joanna Przyborowska

wyróżnienie - Katarzyna Ostrowska

 

Schole młodsze:

I miejsce - Gwiazdeczki Michała

II miejsce ex aequo - Schola z parafii Św. Józefa Oblubieńca NMP

oraz Fletnia Pana Junior

III miejsce - Zespół Wokalno-Instrumentalny SP Tarczyn

 

Schole starsze:

I miejsce - Fletnia Pana

II miejsce - Zespół_bez_nazwy

III miejsce - Filoi

wyróżnienie - Zespół Wokalny Anima

 

Chóry:

GRAND PRIX oraz I miejsce - Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti

II miejsce - Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

III miejsce - Musica in via, Chór kameralny żeński

 

Grand Prix 15. Festiwalu Pieśni Sakralnej - Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti:

 

 

 

Wyniki 14. Festiwalu Pieśni Sakralnej

 
Kategoria przedszkola i klasy zero:

Sara Goljanek - wyróżnienie
Łukasz Schab - wyróżnienie
Matylda Śliwińska - wyróżnienie
Jan Ryński - wyróżnienie
Ola Ocieczek - wyróżnienie
Ewa Godlewska - wyróżnienie
Marcin Biliniak - wyróżnienie

 

Kategoria 1-3:

Katarzyna Jakubiak - wyróżnienie
Zuzanna Goljanek - wyróżnienie
Ola Lewandowska - wyróżnienie
Natalia Jakubowska - wyróżnienie
Wiktoria Malinowska - wyróżnienie
Karolina Stępień - wyróżnienie

 

Kategoria 4-6:

I miejsce ex aequo - Michał Kamiński i Gabriela Kurzac

II miejsce ex aequo - Natalia Rudnicka i Oliwia Traczyk

III miejsce - Wiktor Zaprzalski

 

Kategoria schole młodsze:

I miejsce - Zespół muzyczny "Kanaan"

II miejsce - Fletnia Pana Junior

III miejsce - "Dudzięta"

 

Kategoria gimnazjum:

I miejsce - Agnieszka Glinka

II miejsce - Magdalena Krakowiak

III miejsce ex aequo - Monika Szymańska i Lidia Dytrych

 

Kategoria ponadgimnazjalna:

I miejsce - Iwona Janus

II miejsce - Karolina Cuprjak

III miejsce ex aequo - Marta Kawecka i Izabella Kuźma

 

Kategoria schole starsze:

I miejsce oraz GRAND PRIX - Zespół_bez_nazwy

II miejsce - Chór kameralny "Portamento"

III miejsce ex aequo - Fletnia Pana i Schola Soli Deo

 

Grand Prix 14. Festiwalu Pieśni Sakralnej - Zespół bez nazwy:

 

 

Wyniki 13. Festiwalu Pieśni Sakralnej

 

Kategoria Przedszkola i klasy '0'

- wyróżnienie: Sara Goljanek

 

Kategoria Soliści z klas 1-3

I - Oliwia Traczyk

II - Natalia Jakubowska

III - Natalia Ziemiańczyk

wyróżnienie - Jakub Piechal

 

Kategoria Soliści z klas 4-6

I - Paulina Śliwińska

II - Wiktor Zaprzalski

III - Julia Goljanek

wyróżnienie - Wiktor Sobkowiak, Natalia Ejmocka

 

Kategoria Schole Młodsze

I miejsca nie przyznano

II ex aequo - Fletnia Pana Junior oraz Schola dziecięca z Lewiczyna

III - Zespół Kanaan

wyróżnienie - Chór szkolny z PSP w Jasieńcu

 

Kategoria Soliści Gimnazjum

I - Magda Krakowiak

II - Aleksandra Jaworska

III - Katarzyna Zając

wyróżnienie - Marta Olczak oraz Lidia Dytrych

 

Kategoria Soliści ze szkół ponadgimnazjalnych i powyżej

I - Karolina Cuprjak

II - Iwona Janus

III - Izabella Kuźma

wyróżnienia - Aleksandra Tomaszewska, Wiktoria Barszcz, Katarzyna Grabik, Patrycja Przybysz, Mateusz Jakubczak

 

Kategoria Schole Starsze

GRAND PRIX "Złota Harfa" - Schola Soli Deo

I - Fletnia Pana

II - Zespół Wokalny Anima

III - Schola Cordis

 
Grand Prix 13. Festiwalu Pieśni Sakralnej - Schola Soli Deo:

 



Wyniki XII Festiwalu Pieśni Sakralnej

 

Kategoria Przedszkola i klasy '0'

- wyróżnienia:
Kacper Andrzejczyk,
Mikołaj Suwarski,
Amelia Jasińska,
Madzia Wrzesińska,
Julia Kieszek,
Gabrysia Kołakowska

 

Kategoria Soliści z klas 1-3

I - Jakub Piechal

II - Natalia Ejmocka

III - Maja Frankowska

wyróżnienie - Wiktor Zaprzalski

 

Kategoria Soliści z klas 4-6

I - Paulina Śliwińska

II - Zosia Górecka

III - Wiktor Sobkowiak

wyróżnienie - Katarzyna Górzyńska

 

Kategoria Schole Młodsze

I - Schola Dziecięca z parafii św. Wojciecha i św . Marcina w Lewiczynie

II - Zespół Muzyczny 'Kanaan' z Tarczyna

 

Wyróżnienie:

- Zespół 'Obdarowani' - Warsztaty Terapii Zajęciowej z Parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu

 

Kategoria Soliści Gimnazjum

I - Iwona Janus

II - Klaudia Onyszko

III - Karolina Cuprjak

wyróżnienie - Magdalena Skruczaj

 

Kategoria Soliści ze szkół ponadgimnazjalnych i powyżej

I - Agata Hermanowicz

II ex aequo - Wiktoria Barszcz oraz Aleksandra Maliszewska

wyróżnienie - Donata Dulewicz

 

Kategoria Schole Starsze

GRAND PRIX "Złota Harfa" - Schola "Soli Deo" z Jasieńca

I - Schola 'Angelico" z Błędowa

II - Zespół Wokalny 'Anima" z Rososzy

 

Grand Prix XII Festiwalu Pieśni Sakralnej - Schola Soli Deo: