Ta strona jest w budowie. Za wszystkie chwilowe „niedoróbki” przepraszamy!

Odwiedź nas na: facebook.pl/festiwal.piesni.sakralnej

Witaj na stronie 21. Festiwalu Pieśni Sakralnej!


Jeśli interesujesz się muzyką religijną i sakralną, śpiewasz w chórze, scholi lub solowo – to właśnie jest miejsce dla Ciebie! Zapoznaj się z ofertą naszego festiwalu i dołącz do nas! Nie śpiewasz, ale lubisz słuchać muzyki w kościele? Przyjdź i posłuchaj! Nasz festiwal jest otwarty dla wszystkich!

21. Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu odbędzie się 29 maja 2020 roku (w piątek), od godz. 9.00 do 23.00 w Parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu, ul. Jana Pawła II 24, 05-600 Grójec.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek, 24 kwietnia 2020 r. o godz. 24.00. Zgłoszenia należy przesłać poprzez formularz lub drogą mailową na dostępnej na naszej stronie karcie zgłoszenia.

Przypominamy, że wszystkich uczestników obowiązuje konieczność przejścia przez etap przesłuchań wstępnych! Etap ten można przejść w następujący sposób:

Jeśli jesteś solistą:
– Do piątku, 24 kwietnia 2020, należy przesłać (poprzez formularz lub drogą mailową zgloszenia.fps@gmail.comnagranie swojego śpiewu (pieśń sakralna/religijna)
lub
– po wcześniejszym przesłaniu karty zgłoszenia (w terminie), zamiast przesyłać nagranie, możesz przyjść na przesłuchanie w sobotę, 25 kwietnia 2020 o godz. 12.00 i zaśpiewać pieśń sakralną/religijną

Jeśli chcesz zgłosić zespół:


– Do piątku, 24 kwietnia należy przesłać (poprzez formularz lub drogą mailową zgloszenia.fps@gmail.comnagranie zespołu – repertuar zbliżony do tego wykonywanego później na Festiwalu

Jeśli jesteś laureatem 20. Festiwalu Pieśni Sakralnej:

to oznacza, że znamy się! 🙂 Po prostu wyślij w terminie kartę zgłoszenia – laureaci poprzedniej edycji Festiwalu są zwolnieni z przesłuchań wstępnych.

JEŚLI MACIE JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI – PISZCIE NA ADRES: festiwalgrojec@gmail.com !

UWAGA! Data przesłuchania może ulec zmianie z przyczyn technicznych – poinformujemy Was o tym odpowiednio wcześniej.

Do zobaczenia!

Obejrzyj materiały z poprzednich edycji Festiwalu:

Grand Prix 20. Festiwalu Pieśni Sakralnej – Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores: