Organizatorzy FPS, czyli…

Fletnia Pana

Fletnia Pana to młodzieżowy zespół muzyczny, który już od ponad 30 lat skupia uzdolnioną muzycznie młodzież z Grójca i okolic. Wykonujemy różnorodny repertuar, od sakralnych utworów śpiewanych a cappella, przez żywiołowe utwory w klimacie worship, po wielogłosowe aranżacje rozrywkowych utworów. Fletnia Pana to również po prostu zgrana grupa dobrych przyjaciół. Poza tworzeniem i wykonywaniem muzyki, w wolnym czasie prowadzimy m. in. Fletniowy Klub Filmowy, organizujemy wspólne wyjazdy i warsztaty, nagrywamy teledyski i filmy. Od roku 2018 działamy w formie Stowarzyszenia Fletnia Pana. Więcej informacji o nas znajdziecie na stronie:

Na przestrzeni lat organizacja Festiwalu Pieśni Sakralnej przechodzi z rąk do rąk, a raczej z głów do głów:

Tomasz Skoneczny

Pomysłodawca i pierwszy organizator Festiwalu Pieśni Sakralnej. Muzyk (akordeonista), pedagog i pasjonat popularyzacji kultury i muzyki. Był dyrektorem Młodzieżowego Domu Kultury w latach 1981-1987 i Centrum Kultury Regionalnej w Grójcu w latach 1999-2003. Twórca i kierownik artystyczny zespołu „Michały”, z którym koncertował w Polsce i za granicą.

Piotr Pękacki

Założyciel scholi Fletnia Pana. Prowadzi zespoły Fletnia Pana „Junior” oraz Chór Fletnia Pana w Parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu, w której jest też organistą. Uwielbia pracę z młodzieżą i dziećmi, a pod jego opieką i wsparciem zespół Fletnia Pana działa nieprzerwanie już od ponad 30 lat, wychowując coraz to kolejne pokolenia pasjonatów muzyki.

Paula Pietrzak

Członek Zarządu
Stowarzyszenia
Fletnia Pana

Z wykształcenia mgr inż. elektroniki, na co dzień asystent naukowy i doktorantka Zakładu Elektroakustyki na Politechnice Warszawskiej. Prowadzi zespół Fletnia Pana w Parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu.

Kacper Ryczkowski

Prezes
Stowarzyszenia Fletnia Pana.

Student Politechniki Warszawskiej, tenor w zespole Fletnia Pana, tenor I Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej.