Wyniki 20. Festiwalu Pieśni Sakralnej

Kategoria 1: Soliści w wieku do lat 8

1. miejsce – Mateusz Radomski

Kategoria 2: Soliści w wieku 9-12 lat

1. miejsce – Olga Skrzypczak
2. miejsce – Amelia Brzezińska
3. miejsce – Amelia Pastuszka

wyróżnienie – Zuzanna Rudnicka
wyróżnienie – Lena Krzemińska


Kategoria 3: Zespoły Młodsze

1. miejsce – Schola Deo Gratias
+ nagroda specjalna w wysokości 600 zł
ufundowana przez p. Agatę Gwiazdę (firma Pizzeria Roma)

2. miejsce – Zerzeńska Schola Dziecięca
3. miejsce – ex aequo De Filiis Dei oraz Rozśpiewane Florianki

wyróżnienie – Schola Gloria Domini
wyróżnienie – Ciechlińskie Aniołki


Kategoria 4: Soliści w wieku 13-16 lat

1. miejsce – Amelia Szymańska
2. miejsce – Zuzanna Goljanek
3. miejsce – Aleksandra Lachowska

wyróżnienie – Martyna Wójcik

Kategoria 5: Soliści w wieku od 17 lat wzwyż

1. miejsce – Patrycja Malinowska
2. miejsce – Alicja Niździńśka

wyróżnienie – Andrzej Paluch


Kategoria 6: Zespoły Starsze

1. miejsce – ex aequo Solo Dios Basta oraz Złoty Akord
3. miejsce – Zespół Muzyki Chrześcijańskiej z Łomianek

wyróżnienie – Schola „W Kierunku Nieba”


Kategoria 7: Chóry

Pasmo Złote:

Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores
Schola Gregoriańska Salezjańskiej Szkoły Muzycznej w Lutomiersku
Chór Kameralny KOE
Chór Effatha 

Pasmo Srebrne:

Cantus Laudabilis 

Pasmo Brązowe:

Chór Akademicki Wojskowej Akademii Technicznej

GRAND PRIX 20. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu,
oraz Nagroda Specjalna w wysokości 2 000 zł
ufundowana przez firmę Janaszek Electric,
Trzykrotni Zdobywcy Złotej Harfy:

Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores
zatrzymują Złotą Harfę na stałe!

GRATULUJEMY!

Wyniki 19. Festiwalu Pieśni Sakralnej:

Kategoria 1: Soliści w wieku do lat 7

wyróżnienie – Maria Marciniak
wyróżnienie – Antoni Goljanek

Kategoria 2: Soliści w wieku 8-11 lat

1. miejsce – Lena Krzemińska
2. miejsce – Olga Skrzypczak
3. miejsce – Karolina Śmigowska

wyróżnienie – Nikola Przepiórzyńska
wyróżnienie – Zuzanna Rudnicka
wyróżnienie – Olga Franckowska


Kategoria 3: Zespoły Młodsze

1. miejsce – Zespół „Strumyczek”
2. miejsce – Zerzeńska Schola Dziecięca
3. miejsce – Schola „Deo Gratias”

wyróżnienie – Ciechlińskie Aniołki
wyróżnienie – De Filiis Dei
wyróżnienie – Rozśpiewane Florianki


Kategoria 4: Soliści w wieku 12-15 lat

1. miejsce – Julia Sankowska
2. miejsce – Amelia Szymańska
3. miejsce – Natalia Jakubowska

wyróżnienie – Ewelina Zawadzka

Kategoria 5: Soliści w wieku od 16 lat wzwyż

1. miejsce – Yana Faustyna Bazhychka
2. miejsce – Agnieszka Parol
3. miejsce – Anna Felska

wyróżnienie – Aleksandra Lipka
wyróżnienie – Joanna Świrska
wyróżnienie – Paulina Śliwińska


Kategoria 6: Zespoły Starsze

1. miejsce – Złoty Akord
2. miejsce – Solo Dios Basta

wyróżnienie – Grupa Wokalna Modulacja
wyróżnienie – Schola Adonai
wyróżnienie – Schola z parafii św. Jadwigi w Odrzywole


Kategoria 7: Chóry

1. miejsce ex aequo – Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores i Chór „Effatha”
3. miejsce – Chór Kameralny LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie

wyróżnienie – Chór Bazyliki Mniejszej w Węgrowie

 

GRAND PRIX 19. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu – Złota Harfa – Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores

Wyniki 18. Festiwalu Pieśni Sakralnej:

Kategoria 1: Soliści z przedszkoli i klas ‚0’

1. miejsce – Olga Skrzypczak
2. miejsce – Kalina Reszka
3. miejsce – Sara Gretka

wyróżnienie – Alan Gaik
wyróżnienie – Lena Krzemińska
wyróżnienie – Maciek Kulig
wyróżnienie – Natalia Skiba i Mikołaj Chichocki
wyróżnienie – Franciszek Stasiak
wyróżnienie – Michał Stępniewski

Kategoria 2: Soliści z klas 1-3

1. miejsce – Natalia Kurzac
2. miejsce – Marcelina Stasiak
3. miejsce – Amelia Pastuszka

wyróżnienie – Kacper Kołacz
wyróżnienie – Zuzanna Rudnicka

Kategoria 3: Soliści z klas 4-6

1. miejsce – Marysia Stasiak
2. miejsce – Partycja Grzonkowska
3. miejsce – Karolina Zgórzak

wyróżnienie – Julia Grzeszczyk


Kategoria 4: Zespoły młodsze

1. miejsce – Strumyczek
2. miejsce – De Filiis Dei
3. miejsce – Iskierki św. Mikołaja

wyróżnienie – Schola Najświętszego Serca
wyróżnienie – Tebajda


 Kategoria 5: Soliści gimnazjum

1. miejsce – Gabriela Kurzac
2. miejsce – Michał Kamiński
3. miejsce – Julita Zawodnik

wyróżnienie – Zuzia Goljanek
wyróżnienie – Kinga Krutul

Kategoria 6: Soliści starsi

1. miejsce – Lidia Dytrych
2. miejsce – Paulina Śliwińska
3. miejsce – Marta Galińska

wyróżnienie – Joanna Świrska
wyróżnienie – Agnieszka Parol
wyróżnienie – Olga Lipińska


Kategoria 7: Zespoły starsze

1. miejsce – Złoty Akord
3. miejsce ex aequo Schola Vox Dei oraz Schola Adonai


Kategoria 8: Chóry

1. miejsce – Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores
2. miejsce – Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
3. miejsce – Zalesiańskie Towarzystwo Śpiewacze

wyróżnienie – Chór Cantabile z Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

GRAND PRIX 18. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu – Złota Harfa – Archikatedralny Chór Męski Cantores Minores

Wyniki 17. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu

Kategoria 1: Soliści z przedszkoli i klas ‚0’

Klara Hamera – wyróżnienie
Kalina Reszka – wyróżnienie
Emilia Słabuszewska – wyróżnienie
Maksymilian Goljanek – wyróżnienie
Weronika Samborska – wyróżnienie

Kategoria 2: Soliści z klas 1-3

1. miejsce – Natalia Kurzac
2. miejsce – Zuzanna Rudnicka
3. miejsce – Sara Goljanek

wyróżnienie – Gabrysia Prus

Kategoria 3: Soliści z klas 4-6

1. miejsce – Marysia Stasiak
2. miejsce – Partycja Grzonkowska
3. miejsce – Aleksandra Michalak

Kategoria 4: Zespoły młodsze

1. miejsce – Schola „Dobra Ziemia”
2. miejsce – De Filiis Dei
3. miejsce – „Strumyczek”

wyróżnienie – „Iskierki”

 Kategoria 5: Soliści gimnazjum

1. miejsce – Zuzanna Seredyn
2. miejsce – Gabriela Kurzac
3. miejsce + wyróżnienie specjalne – Joanna Świrska

wyróżnienie – Irena Domaradzka
wyróżnienie – Julia Goljanek
wyróżnienie – Natalia Rudnicka

Kategoria 6: Soliści starsi

1. miejsce – Olga Nawara
2. miejsce – Olga Lipińska
3. miejsce – Iwona Janus

wyróżnienie – Agnieszka Parol
wyróżnienie – Paulina Śliwińska
wyróżnienie – Monika Szymańska

Kategoria 7: Zespoły starsze

1. miejsce – zespół_bez_nazwy
2. miejsce – Vox Dei
3. miejsce – Złoty Akord

wyróżnienie – Jest Bosco!

 Kategoria 8: Chóry

1. miejsce – Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
2. miejsce – Chór Tibi Domine
3. miejsce – Chór Cantabile z Gimnazjum nr 1 w Polkowicach

wyróżnienie – Cantus Laudabilis

GRAND PRIX 17. Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu – Złota Harfa – Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Wyniki 16. Festiwalu Pieśni Sakralnej

Kategoria przedszkola:

wyróżnienie – Zuzanna Rudnicka
wyróżnienie – Maksymilian Goljanek
wyróżnienie – Zespół „Śpiewający Maluch”

Kategoria klas 1-3:

1. miejsce – Natalia Kurzac
2. miejsce – Aleksandra Michalak
3. miejsce – Julia Grzeszczyk

wyróżnienie – Marta Schab
wyróżnienie – Sara Goljanek
wyróżnienie – Ewa Godlewska

Kategoria klas 4-6:

1. miejsce – Gabriela Kurzac
2. miejsce – Marysia Stasiak
3. miejsce – Hanna Domachowska

wyróżnienie – Zuzanna Bomze
wyróżnienie – Julia Nowak
wyróżnienie – Katarzyna Jakubiak 

Kategoria schole młodsze:

1. miejsce – Schola Młodsza w parafii św. Mikołaja w Tarczynie
2. miejsce – Dzieci Zachodzącego Słońca
3. miejsce – Scholalala

wyróżnienie – Schola dziecięca Parafii św. Mikołaja w Grójcu

Kategoria soliści gimnazjum:

1. miejsce – Katarzyna Szpinda
2. miejsce – Paulina Śliwińska
3. miejsce ex aequo – Joanna Świrska i Wiktor Zaprzalski

wyróżnienie – Julia Goljanek
wyróżnienie – Martyna Czachurska

Kategoria soliści starsi:

1. miejsce – nie przyznano

2. miejsce – Aleksandra Szpinda
3. miejsce – Malwina Balcerak

wyróżnienie – Olga Nawara
wyróżnienie – Lidia Dytrych
wyróżnienie – Olga Lipińska

nagroda dodatkowa – Joanna Przyborowska

 

Kategoria schole starsze:

1. miejsce – Fletnia Pana
2. miejsce – Zespół Wokalny Anima
3. miejsce – Schola To My

wyróżnienie + nagroda dodatkowa – Schola Akademicka parafii św. Jakuba w Warszawie
wyróżnienie – Filoi
wyróżnienie – New Name


Kategoria chóry:

Złota Harfa – GRAND PRIX 16. Festiwalu Pieśni Sakralnej – Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Wyniki 15. Festiwalu Pieśni Sakralnej:

Przedszkola i klasy ‚0’:

I miejsce – Ewa Godlewska
II miejsce – Gabriela Prus
III miejsce – Marta Schab

wyróżnienie:

Amelia Leśniewska, Matylda Wójcik, Zuzanna Krajewska, Lidia Chyziak, Maksymilian Goljanek, Ola Ocieczek, Ola Flonc, Matylda Siwińska i Jan Burzyk, Anna Swęd, Tosia Więch, Łucja Durka, Nela Ponikiewska, Natalia Kurzac

Klasy 1-3:

I miejsce – Karolina Stępień
II miejsce – Aleksandra Matyjas
III miejsce – Wojciech Bajor

wyróżnienie – Sara Goljanek

Klasy 4-6:

I miejsce – Gabriela Kurzac
II miejsce – Zuzanna Bomze
III miejsce – Michał Kamiński

wyróżnienie – Zuzanna Goljanek, Wiktor Zaprzalski, Hanna Domachowska

Soliści gimnazjum:

I miejsce – Lidia Dytrych
II miejsce – Monika Szymańska
III miejsce – Joanna Świrska

wyróżnienie – Ewelina Ceglarska, Daria Śliwińska

Soliści starsi:

I miejsce – Iwona Janus
II miejsce – Agnieszka Hanys
III miejsce – Joanna Przyborowska

wyróżnienie – Katarzyna Ostrowska 

Schole młodsze:

I miejsce – Gwiazdeczki Michała
II miejsce ex aequo – Schola z parafii Św. Józefa Oblubieńca NMP oraz Fletnia Pana Junior
III miejsce – Zespół Wokalno-Instrumentalny SP Tarczyn

Schole starsze:

I miejsce – Fletnia Pana
II miejsce – Zespół_bez_nazwy
III miejsce – Filoi

wyróżnienie – Zespół Wokalny Anima

Chóry:

GRAND PRIX oraz I miejsce – Mulierum Schola Gregoriana Clamaverunt Iusti

II miejsce – Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

III miejsce – Musica in via, Chór kameralny żeński