Lorem ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus consequuntur, vim ad prima vivendum consetetur.

Paulina Glinka

Śpiewaczka, sopranistka – ukończyła mistrzowskie kursy śpiewu prof. Joanny Borowskiej-Isser i mgr Joanny Niderdorfer. Studiowała pod okiem docente Franceschi Ziveri w Conservatorio di Parma we Włoszech oraz prof. Krystyny Rorbach w Akademii Muzycznej w Łodzi.
Śpiewała w chrześcijańskim zespole „Tylko Ty” pod dyrekcją Huberta Kowalskiego. Obecnie pracuje w chórze Filharmonii im. Artura Rubinsteina w Łodzi. Związana z Fundacją Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Aleksandra Kopp

Absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie na kierunku Dyrygentura Chóralna w klasie prof. A. Banasiewicza. Współpracowała z wieloma chórami zarówno profesjonalnymi jak i amatorskimi. Pracowała jako chórmistrz w PZLPiT „Mazowsze”. Dyrygowała wieloma koncertami chóralnymi jak i baletowymi. Współpracowała z Teatrem Polskim, Operetką Warszawską, Teatrem Wielkim. Prowadzi warsztaty dla zespołów amatorskich podnoszące poziom wokalny oraz wykonawczy i przygotowujące do występów oraz konkursów. Sama uczestniczy w różnych projektach wokalnych w roli śpiewaka.

Jan Krutul

Kompozytor, dyrygent – swoje umiejętności kształcił m.in. na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina pod kierunkiem prof. Violetty Bieleckiej, prof. Pawła Łukaszewskiego oraz prof. Tomasza Bugaja. W jego twórczości szczególne miejsce zajmuje muzyka chóralna a cappella oraz utwory wokalno-instrumentalne. Od sierpnia 2016 roku jest dyrygentem Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie. Jan Krutul jest laureatem wielu konkursów kompozytorskich. Współpracował m.in. z Narodowym Forum Muzyki, Chórem Opery i Filharmonii Podlaskiej i Chórem Katedry Warszawsko-Praskiej. Jest członkiem Akademii Fonograficznej.

Bożena Magdalena Mrózek

Doktor sztuki muzycznej w dyscyplinie artystycznej „dyrygentura”, nauczyciel dyplomowany, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach, studiów podyplomowych w dziedzinie emisji głosu i chórmistrzostwa w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych w zakresie logopedii w Kielcach. Prowadzi zespoły wokalne i chóry w Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach. W latach 2006 – 2014 była koordynatorem regionalnym Ogólnopolskiego Programu Śpiewająca Polska, a od roku 2015 pełni funkcję kuratora regionalnego projektu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska.

Przemysław Bogusz

ukończył Warszawskie Metropolitalne Seminarium Duchowne na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, wyświęcony przez biskupa Kazimierza Nycza w maju 2012 roku. Wieloletni juror naszego festiwalu, obecnie wikariusz w parafii św. Mikołaja Biskupa w Warce, współzałożyciel zespołu Uwielbiamy.com, w którym można było usłyszeć jego wyjątkowy głos. Obecnie prowadzi zespół „Jego Blask” oraz projekt „Śpiewaj przy Farnej”.

Katarzyna Goszcz

ukończyła Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ukończyła szkołę muzyczną im. Józefa Elsnera w Warszawie w klasie wokalnej u prof. Wisławy Ćwiklińskiej. Śpiewa różnorodny materiał muzyczny, od musicalu po jazz. Pracuje jako dziennikarz radiowy w Radiu Warszawa. Jako logopeda medialny i trener głosu w Bordman Training, pracuje z artystami, dziennikarzami, politykami. Prowadzi warsztaty holistycznego podejścia do pracy nad głosem.